Ziołowa kąpiel: domowy sposób na urodę

Pragniesz się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu pracy, a może brak Ci energii? Postaw na kąpiel z dodatkiem ziół. Te domowe „kosmetyki” dodane do gorącej wody ukoją Twoje ciało i zmysły. Zioła od dawna uznawane są za jedne z popularniejszych i skuteczniejszych kosmetyków oraz lekarstw.

Mają zbawienny wpływ na urodę oraz zdrowie. Przygotowana z nich kąpiel odpręża, poprawia krążenie, dotlenia i minimalizuje stres. Zioła w kosmetologii cieszące się największą popularnością to bez wątpienia rumianek, czarny bez, lawenda, krwawnik pospolity, lipa, pokrzywa oraz rozmaryn.

infini laser Na imprezy typu komunia święta sukienki dla dziewczynek szyte są na zamówienie

Do kąpieli relaksacyjnych w szczególności polecane są chmiel, jaśmin, lipa i rumianek. Jeśli pragniesz, aby kąpiel pobudziła Twoje zmysły użyj bazylii, bluszczu, eukaliptusa, lawendy, lub szałwii. Gdy Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia, skorzystaj z czarnej porzeczki, mniszka lekarskiego, czy stokrotki.

Zioła dodane do kąpieli są idealnym domowym kosmetykiem pozytywnie wpływającym nie tylko na skórę, ale i na cały organizm. Poddawaj się zabiegom przynajmniej raz w tygodniu, by zauważyć efekty.